Olen Erickson College Lahenduskeskse Coachingu koolitusprogrammi “The ART & Science of Coaching” professionaalne ICF-i (International Coach Federa) poolt akrediteeritud koolitusprogrammi läbinud sertifitseeritud coach organisatsioonidele ja/või eraisikutele.

Õpingud pakkusid mulle uusi avastusi enda kohta. Ja seda, mida avastada ning endast teada saada, oli palju. Kõik see, mida hakkan pakkuma klientidele, sai selgeks õpitud, omal nahal läbi proovitud ja pikki tunde koos kursusekaaslastega harjutatud. Sain vastused oma küsimustele, leidsin lahendused. Mul aidati aru saada, missugune on  see muutus, mida ma ise vajan ja samm- sammult lõin plaani, kuidas seda ellu viia. Aidati saada üle raskustest, mis minu arvates võivad mind sellel teel ees oodata.

Mis on inimesele kõige olulisem – elu tähendus enda jaoks, sisemine tasakaal ja rahulolu. Just seda pakkusid mulle coaching’u sessioonid ja seda ma ka leidsin.

Kes on coach?

Coach on eriväljaõppega spetsialist. Ta on läbinud koolituse ja omab sertifikaati, mille on välja andnud ühendus  vastavalt standarditele. Professionaalsed coach’id nõustavad nii erasektori, avaliku sektori kui ka erakliente. See meetod sobib igale inimesele, olenemata tema ametist.

Coach on usaldusväärne inimene, kes aitab Sul endas selgusele jõuda ja on Sulle toetavaks partneriks. Olenemata sellest, mida elu Sinu teele toob, on alati olemas viisid, kuidas hakkama saada ja edasi minna – just neid just aitabki Sul leida coach. Kõik teemad on ühevõrra tähtsad ja just Sulle olulise teemaga coach töötabki.

Minu sertifikaat on välja antud ICF-i (International Coach Federation (Rahvusvaheline Coachi’de  Föderatsioon)) poolt.

Kogemus annab tarkuse. Tarkus annab enesekindluse. Enesekindlus toob edu!

Tule coaching’usse, esimene vestlus on tasuta!

Kirjuta ja ma võtan Sinuga ühendust.

Või kirjuta e-kiri info@arengukoolitused.ee või helista numbril +372 525 5982